O mnie

Certykikat Księgowy

Księgowością zajmuję się od 2008 roku. Od tego czasu zdobywałam wiedzę i doświadczenie potrzebną do samodzielnej, profesjonalnej pracy jako księgowa. W 2010 roku ukończyłam studia wyższe na kierunku Rachunkowość a w roku 2011 uzyskałam w drodze egzaminu Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i różnego rodzaju publikacje. Od 2015 roku jestem członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Jako księgowa staram się przede wszystkim sprawić, żeby klient poczuł, że jego finanse są bezpieczne i we właściwych rękach, co umożliwia mi zdobyta i aktualizowana na bieżąco wiedza. Niezwykle ważną kwestią w nowoczesnej rachunkowości jest  także umiejętność patrzenia w przyszłość i przewidywania skutków dokonywanych aktualnie operacji gospodarczych. Dlatego też oprócz suchych zapisów w księgach staram się informować klienta o tym, co dzieje się w jego firmie oraz w sposób zrozumiały wytłumaczyć mu jaki wpływ na finanse firmy mogą mieć podejmowane przez niego działania.

Wszelkie rozliczenia dokonywane są w możliwie najnowocześniejszy i wygodny dla klienta sposób. Deklaracje do Urzędów wysyłane są elektronicznie, istnieje możliwość przesyłania dokumentów mailowo, bez konieczności osobistego ich dostarczania a co najważniejsze jestem elastyczna i zawsze staram się dopasować usługę do potrzeb klienta.

Zapraszam!
Paulina Pieniek